Розсилки (e-mail,
SMS, Viber, WhatsApp)

background

Direct marketing (прямий маркетинг) - вид маркетингової комунікації, який передбачає пряме особисте звернення до одержувача повідомлення. Це один з найбільш ефективних рекламних інструментів, оскільки дозволяє адресувати меседж безпосередньо споживачеві і робити індивідуальні пропозиції. Це ніби серед усієї маси потенційних покупців виділити кожного особисто.

Direct marketing часто стає частиною CRM системи компанії - при зверненні за послугою або купівлею товару, клієнт залишає свої контакти і погоджується отримувати цікаві пропозиції на пошту або в СМС / Viber повідомленні. Таким чином формується база лояльних передплатників, які цікавляться новинами компанії, і не проти отримувати персональні вигідні пропозиції. Нерідко у компанії є база контактів, але немає розуміння, як ефективно з нею працювати.

Ми організуємо розсилки по e-mail і СМС / Viber по базі клієнта. А також надаємо послугу збору бази контактів з відкритих джерел.

Щоб контакт з одержувачем був найбільш результативним, необхідно грамотно скласти повідомлення, яке буде продавати, а також якісно офрмити його візуально. Наші фахівці враховують специфіку товара або послуги клієнта, побажання по стилю і дизайну, і складають таке повідомлення, яке з більшою ймовірністю зацікавить одержувача.

Розсилка по e-mail і СМС / Viber - це такий вид реклами, відгук від якого видно відразу ж. Після розсилки зростає кількість заходів на сайт замовника, дзвінків або повідомлень на пошту.

Якщо вам необхідна разова розсилка або скласти і реалізувати план систематичних розсилок для регулярної роботи з базою – дзвоніть (067) 447-31-43, (044) 227-61-04 або надсилайте заявку через форму нижче.

Цікавлять деталі пропозиції?
Відправляйте заявку і ми перетелефонуємо!

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04