Бізнес консалтинг

background

Бізнес-консультування – це свого роду «швидка допомога» для менеджменту і бізнесу з метою підвищення ефективності бізнес-процесів і збільшення прибутку компанії. Бізнес-консультування містить широкий асортимент послуг, вирішує завдання управлінського, економічного, фінансового, інвестиційного розвитку організацій, стратегічного планування, оптимального функціонування компанії в цілому.

Наші бізнес-консультанти мають високу експертизу, мають багаторічний досвід, а також безліч відзнак. Нижче надаємо повний перелік наших послуг в напрямку бізнес консалтингу.

1. Аналіз, розробка і впровадження бізнес-стратегії

Детально вивчивши і дослідивши всі тонкощі бізнесу клієнта, ми розробляємо унікальний стратегічний план, спрямований на поліпшення всіх напрямків компанії. Стратегія організації – це документ, що містить набір оцифрованих цілей (збалансованих показників) і проєктів з описом кроків досягнення цих цілей і пріоритетів під час прийняття рішень.


2. Корпоративні програми здоров'я (Corporate Wellness Programs)

Тема корпоративного спорту і здоров'я набула особливої популярності останні 5 років і є обов’язковою частиною корпоративної культури. Власники та керівники бізнесу зацікавлені в підвищеному комфорті й гарному самопочутті своїх співробітників.


3. Програми підтримки співробітників (EAP - Employee Assistance Programs)

Сформовані на базі потреби організації програми підтримки співробітників з фокусом на фізичне і психологічне здоров'я, освітні ресурси, тренінг-програми, груповий і індивідуальний коучинг.


4. Полотно бізнес-моделі / Полотно ціннісної пропозиції (Business Model Canvas / Value Proposition Model)

Підхід до розробки бізнес-моделі, заснований на методиці Олександра Остервальдер, що включає в себе 9 основних елементів: сегменти споживачів, ціннісна пропозиція, канали комунікації, відносини з клієнтами, грошові потоки, ключові ресурси, ключові види діяльності, партнери та структура витрат.


5. Брейнстірінг страт-сесії (Brainsteering)

Спосіб управління креативною енергією, а саме: її мобілізація і напрямок в більш продуктивне русло. Мобілізація креативної енергії зазвичай асоціюється з методом брейнстормінга. Відмінність брейнстірінга полягає в здатності зробити процес продуктивнішим. Цей метод спирається на розуміння і використання того, як люди мислять і працюють в ситуаціях, що вимагають креативного розв’язання проблем.


6. Бізнес-коучинг / Лайф-коучинг

Спеціальна система професійних взаємин між фахівцем (коучем) і клієнтом, що виражається в підтримці та супроводі клієнта до моменту отримання ним результату в житті відповідно до його запиту.


7. Стандарти якості в охороні здоров'я (JCI Approach)

Впровадження міжнародних стандартів якості в організаціях охорони здоров'я; підготовка процедур, тренінг персоналу, аудит.


8. Нейрофідбек / Біофідбек для керівників (Neuro- & Bio-Feedback for Executives)

Форма тренінгу на основі біологічного зворотного зв'язку (біофідбек), яка використовує ЕЕГ (електроенцефалографію) в якості сигналу для контролю зворотного зв'язку. Використовуючи візуальний, звуковий і тактильний фідбек, ми отримуємо можливість навчати центральну нервову систему (ЦНС) більш ефективно використовувати механізми релаксації й концентрації.


9. Розробка і ведення індивідуальної програми здоров'я (Customized "Biohacked" Program)

Кастомізована річна програма здоров'я, що включає (але не обмежує) консультації health-коуча, лабораторну та апаратну діагностику, консультації фахівців (терапевт, кардіолог, дієтолог та ін.), стрес-тест, нейро- і біофідбек сесії.


10. Бізнес-консалтинг / Модерація вирішення конфліктів (Business Consulting / Conflict Moderation)

Конфлікти виникають практично на всіх етапах і процесах розвитку команд, з якими ми працюємо. Не всі з них вимагають детального опрацювання. Зазвичай це необхідно тільки в тому випадку, якщо командна робота помітно і постійно порушується. За цих обставин може виявитися корисним зовнішнє посередництво в конфлікті за допомогою досвідченого посередника.

Бізнес-консалтинг може стати чарівною паличкою для підприємця і його бізнесу, адже він дозволяє подивитися на наявні проблеми під іншим кутом, виправити помилки та не допустити нових. Ми завжди готові допомогти й стати опорою на шляху до вашого успіху!

Відправити запит на послугу
консалтингу

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04