Юридичний консалтинг

background

Юридичний консалтинг: які послуги ми надаємо?

Юридичний консалтинг здатний позбавити від багатьох проблем і марної трати часу. На жаль, досить складно розібратися у всіх тонкощах без допомоги професіоналів, тому пропонуємо вам зберегти ресурс і заощадити час для важливіших звершень.

Бізнес, який приділяє недостатньо уваги веденню власній юридичній підтримці, частіше витрачає набагато більше коштів і часу, аніж в випадку якби проблемі вдалося запобігти заздалегідь. Наше завдання - допомогти вам сконцентруватися на важливих стратегічних цілях, а ми візьмемо на себе всі технічні деталі.

Які юридичні послуги для бізнесу ми надаємо?

1. Реєстрація юридичних осіб

Ми розповімо, яку організаційно-правову форму, види діяльності та систему оподаткування обрати.


2. Супровід купівлі/продажу частки в юридичній особі

Комплекс юридичних заходів, спрямованих на належне оформлення угоди по відчуженню частки або частини частки від одного учасника товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) до іншого, або до кількох учасникам товариства, або до третіх осіб.


3. Підготовка договорів (у тому числі повний пакет базових документів для ведення бізнесу, розроблений з урахуванням специфіки та побажань клієнта)

Ми розробляємо договори з урахуванням інтересів клієнта і робимо так, щоб цей документ був зрозумілий навіть тим, хто не тямить у юриспруденції.


4. Оскарження податкових перевірок

Після аналізу й оцінки ситуації з урахуванням податкового законодавства ми розробляємо план дій і оптимальну стратегію розв’язання вашої проблеми.


5. Побудова структури бізнесу і оптимізація оподаткування

Комплекс дій, спрямованих на оптимізацію оподаткування, а також мінімізацію податкових ризиків.


6. Юридичний супровід у сфері IT

Правовий консалтинг в IT-сфері дозволяє дотримуватись вимог роботи компанії з точки зору юридичних законів, і в разі чого захистить інтереси бізнесу.


7. Зняття арештів з рахунків і майна

Досвідчений юрист правильно оцінить ситуацію, ознайомиться з прецедентами вирішення аналогічних справ у судовій практиці і запропонує вигідні для вашої сторони заходи.


8. Стягнення заборгованості

Стягнення боргів – один з найбільш проблематичних заходів, з якими стикаються компанії. Кредитування, господарська діяльність, побутові позики, розписки – поширені причини виникнення боргів фізичних та юридичних осіб в Україні. Дозвольте нашим юристам зняти з вас цю проблему і розібратися з нею в максимально короткий термін.


9. Корпоративні спори

Спори, пов'язані зі створенням юридичної особи, управлінням або участю в ньому. Найчастіше тягнуть за собою тривалий за часом процес. Аби виграти час необхідна допомога кваліфікованого фахівця.


10. Захист інтересів боржника

Нині достатнього поширені випадки зловживання кредиторами своїми правами (надмірно високий відсоток штрафу тощо). У зв'язку з цим особливої актуальності набуває надання юридичної допомоги щодо захисту інтересів боржників.


11. Розблокування податкових накладних

Наші юристи з багаторічним досвідом допоможуть розблокувати накладні, заблоковані податковою.


12. Підготовка відповідей на запити податкової

Розповімо, як правильно реагувати в разі отримання запитів про надання інформації (пояснень) і документів, що їх підтверджують.


13. Стягнення з бюджету заборгованості з відшкодування ПДВ

Наші юристи допоможуть не тільки визнати зобов'язання бюджету перед бізнесом, а й отримати реальне відшкодування суми ПДВ.


14. Господарські спори

Під господарськими спорами розуміють правові спори, які виникають між суб'єктами господарської діяльності. Найчастіше такі суперечки стосуються укладення і виконання договорів, а також відшкодування збитків, викликаних невиконанням договорів або їх неналежним виконанням.


15. Юридичний супровід під час обшуку

Іноді діяльність слідчих і оперативних органів стосується підозрюваного, а також організації та громадян. Юрист в такому випадку докладе усіх зусиль, аби відстояти ваші інтереси.


16. Зняття арешту в межах кримінального провадження

Накладення арешту на майно під час кримінального провадження – досить популярна практика. У більшості випадків арешт майна застосовується при розслідуванні злочинів проти власності, а також у сфері господарської або службової діяльності.


17. Проведення навчальних заходів для персоналу компанії на різні юридичні тематики

У максимально доступній формі передамо знання вашому персоналу і в разі необхідності проведемо індивідуальне навчання.

Як бачите, супровід бізнесу фахівцями в галузі юриспруденції збереже ваш час і нервову систему, а також допоможе запобігти безлічі небажаних ситуацій. Юридичний супровід компанії істотно знизить ризики потрапити в невигідну ситуацію, а за необхідності захистить інтереси вашого бізнесу. Ми завжди готові надати допомогу стосовно будь-якого юридичного питання!

Відправити запит на послугу
консалтингу

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04