Внутрішня реклама

background

Чи звертали ви увагу, що в кожній будівлі, житловій чи офісній, є такі зони, де проходять всі-всі: і мешканці, і працівники, і гості? Звичайно, це вестибюль. А також переважна більшість людей піднімаються ліфтом. А де є великий потік людей – там має бути і реклама.

Рекламні площини та відеомонітори в вестибюлях і ліфтах ЖК та БЦ – це рекламні носії, що забезпечують велике охоплення та щоденний контакт з аудиторією. Це зручний та ефективний спосіб донести інформацію про свою пропозицію.

Реклама в ліфтах та вестибюлях - один з найпоширеніших видів indoor реклами. Вона буде актуальна як для загальної іміджевої реклами, так і для стимулювання продажів через акції та спеціальні пропозиції.

Переваги реклами в житлових комплексах та бізнес-центрах:

Можливість вибрати територію розміщення і більш детально донести інформацію до аудиторії

Контакт з цільовою аудиторією неминучий, так як в ліфті нікуди подітися, а через вестибюль проходять всі

Один з видів реклами, до яких найбільш лояльна аудиторія, так як розміщення в ліфтах можливо лише за згодою мешканців будинків чи власників БЦ.

Також ми займаємось розробкою рекламних плакатів та роликів для внутрішньої реклами, які привернуть увагу та запам'ятаються, що в результаті призведе до збільшення замовлень вашої продукції чи замовлень послуг.

Ще один напрямок внутрішньої реклами – розміщення на відеомоніторах в супермаркетах, аптеках та заправках. Принцип дії аналогічний розміщенню в ЖК та БЦ, але зі значно більшим покриттям (не лише локальне, а й по всій Україні) та значно більшим охопленням аудиторії.

Звертайтесь до нас і ми проконсультуємо щодо варіантів та вартості внутрішньої реклами, підберемо оптимальні локації, відповідно до ваших потреб. Дзвоніть (067) 447-31-43, (044) 227-61-04 або надсилайте заявку через форму нижче.

Цікавлять деталі пропозиції?
Відправляйте заявку і ми перетелефонуємо!

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04