Організація бізнеса
в Україні

background

Україна - ідеальна країна для ведення та започаткування бізнесу. Це можуть підтвердити тисячі іноземних інвесторів і підприємців, які давно і успішно ведуть бізнес в нашій країні.

Безліч іноземних компаній, які зайшли на ринок України, добре знають про перспективи розвитку бізнесу в наших широтах. Причин тому безліч, серед них: невисокі витрати на реєстрацію компанії, продуктивність співробітників в поєднанні з низькою оплатою праці, а також безліч вільних ніш, на які є попит.

Але, щоб заснувати бізнес в Україні і вийти на український ринок, необхідно грамотно підійти до аналізу ринку і вивчення потенціалу аудиторії. Для цього кожному підприємцю потрібна допомога локальних експертів, які розкажуть про ризики, з огляду на менталітет і ситуацію в державі в цілому.

Ми - маркетингова агенція Integrated Business Solutions, маючи багаторічний досвід розробки та реалізації маркетингової стратегії для бізнесу, готові допомогти вам провести комплексне маркетингове дослідження для подальшого просування бізнесу в Україні; «упакувати ваш продукт / послугу»; запустити комплексне просування всіма необхідними каналами.

Чому ми?

1

Наша маркетингова агенція має високий рівень компетенції в даних питаннях. Саме багаторічний досвід допомагає нам робити нашу роботу на високому рівні.

2

Ми емпатично ставимося до кожного клієнта і вивчаємо бізнес настільки глибоко, наскільки це можливо для того, щоб запропонувати ефективні рішення і розробити чітку стратегію ведення бізнесу.

3

Наша команда - це фахівці, які вміють з високою точністю виявити потенційні проблеми тієї чи іншої ніші, щоб посилити слабкі точки на всіх етапах комунікації нашого клієнта зі своїм клієнтом.

4

Будьте впевнені, звернувшись до нас, у вас більше не залишиться питань про заснування та ведення бізнесу в Україні.

Які саме послуги ми надаємо:

Робота з бізнес консультантом в обраній сфері бізнесу

Дослідження ринку, ЦА, конкурентів. Допомога в розробці SWOT аналізу. Розробка стратегії просування бренду на підставі отриманих даних.

Айдентика компанії

Розробка скриптів комунікації для колл-центру

Оформлення пропозиції для просування (визначення інсайтів ЦА, меседжі, рекламні слогани)

Розробка сайту, оформлення акаунтів в соцмережах

Розробка медіа-плану просування послуги / продукту / спецпропозиції

Робота з каналами просування, контроль конверсій

Дизайн, розробка візуалів з нуля, від ідеї до підготовки для розміщення в інтернеті або у пресі

Оптимізація бюджету та отриманих результатів

Для детальної інформації залиште заявку нижче або зв'яжіться з нами.

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04