Відеозйомка та монтаж

background

Чому відео реклама так потрібна для розвитку вашого бізнесу?

Ми – люди візуальної культури. Динамічна картинка захоплює уяву і допомагає нам зрозуміти контекст без необхідності читати дрібний шрифт, аналізувати дані та замислюватися над сенсом залучених образів. У цей вік високої швидкості та активного використання мобільних пристроїв важливіше, ніж будь-коли, мати якісне маркетингове відео.

На жаль, багато підприємств не розуміють важливості якісного відео. Правильна стилізація та послідовне зображення можуть допомогти вам цікаво розповісти історію компанії та створити необхідний позитивний образ продуктів та послуг.

Приверніть увагу своїх клієнтів і підтримуйте її. За статистикою, статті з демонстрацією відповідного відео отримують більше переглядів, ніж без нього. Споживачі, які користуються пошуком в Інтернеті, кажуть, що віддають перевагу контакту з компанією, на сайті якої є відео про команду, цінності і цілі або про продукти/послуги. Покупці товарів в інтернет-магазинах кажуть, що відео продукту є дуже важливим для прийняття рішення про покупку.

Використання відео допомагає створити єдину візуальну комунікацію і має показувати концепції, які ви використовуєте в інших маркетингових матеріалах: листівках, брошурах, картинках для соцмереж або експонатах, представлених на торгових виставках.

Зйомка рекламних роликів потребує чіткої підготовки та розуміння, що робити та навіщо. Навіть, якщо у вас є задача показати все як є, природно, без акторської гри та вивчених напам'ять діалогів, все одно вам потрібний сценарій та розкадрування. Бо, насправді, вдала імпровізація – це реалізація заздалегідь продуманого плану зйомки.

Крім того, вам треба розуміти свою аудиторію та знати, які образи для неї цікаві, на що вона реагує, та як це все співвідноситься з вашим продуктом. Те що цікаво підліткам, навряд зацікавить вашу бабусю. Тому візуальні образи, діалоги – це те, як комунікує ваш бренд зі спільнотою. Над виготовленням рекламних роликів треба працювати.

Окремий процес підготовки відео – відеозйомка та монтаж роликів. Треба розуміти, який матеріал залишити, в який послідовності виставити кадр, та зробити окремі формати для соцмереж і для сайту.

Які послуг довіряють нам наші клієнти:
  • - зйомка відео та промо роликів для YouTube каналу та усіх соцмереж
  • - зйомка відео для відеобордів
  • - виготовлення рекламних роликів про компанію або продукт для сайту, таргетованої реклами
  • - зйомка відео інструкцій та порад
  • - зйомка відео для персонального блогу або блогу компанії

Маркетинг – це все, що стосується донесення цінності вашої компанії та продуктів до клієнта. Один із його невід'ємних елементів – відео. Якщо вам потрібна порада або консультація, як найкращим чином презентувати себе або свій продукт за допомогою рекламних роликів – звертайтеся. (067) 447-31-43, (044) 227-61-04 або надсилайте заявку через форму нижче.

Цікавлять деталі пропозиції?
Відправляйте заявку і ми перетелефонуємо!

Наші роботи

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04