Роль креативу в рекламі

Креатив пронизує всі сфери нашого життя. Змінюються звички купівлі людей, створюються нові аудиторії – і реклама, аби бути ефективною, повинна достукатися до потенційних клієнтів та впливати на них.

Саме тому вона має змінюватися разом із суспільством: нові рекламні моделі, нові ідеї, оформлення, слова, підходи… Все!

Адже креатив у рекламі відіграє основну роль привернення уваги споживача. Він змушує споживача замислитись, відчути, захотіти купити – рефлексувати в бік реклами.

Порівняно з інформаційною рекламою, креатив змінює процес сприйняття, перетворюючи пряме пасивне сприйняття інформації на процес захопливого осмислення. Замість простого отримання інформації про товар/послугу споживачеві пропонується провести паралелі, викликати асоціації, «домислити» зміст повідомлення або поглянути на товар/послугу під новим «соусом».

Серед маркетологів існує думка, що нехай реклама буде занадто простою, ніж оригінальною. А все тому, що ідея може бути свіжою, новою, креативною, але викликати негативну реакцію з боку споживачів. Саме з цієї причини багато креативних рекламних проектів не побачили світ.

Помилки в рекламі «б'ють» по бюджету замовника набагато більше, ніж сама вартість рекламної кампанії. Тому кожен креатив оцінюють відповідно до очікувань споживачів. Через нескінченний рекламний шум ставку роблять на психологію та виявлення причин, які можуть змусити потенційного споживача звернути увагу на їхній товар чи послугу.

На сьогоднішній день все більше поширена думка, що успішна рекламна комунікація повинна встановлювати довгостроковий емоційний зв'язок із брендом, збільшуючи його запам'ятовування.

У своїй роботі маркетингове агентство Integrated Business Solutions використовує сучасні підходи до розробки креативу, налаштовуємо рекламну кампанію під запити клієнтів, рекомендуємо можливі варіанти їх оформлення, пишемо тексти, запускаємо ефективну рекламу!

Ми не створюємо рекламу на побитих штампах та кліше, а консультуємо і розробляємо нові ідеї! А ще – ми не лише виконуємо ТЗ клієнта, а встановлюємо довгостроковий емоційний зв'язок із брендом, збільшуючи його запам'ятовування, впізнаваність та зміцнення на ринку!

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04