Стартап! Актуальні ніші для відкриття бізнесу з нуля

Ви молодий та амбіційний, мрієте про роботу з вільним графіком, відсутністю керівництва та повною незалежністю. Хочете запустити власний стартап, але не знаєте з чого почати? В голові крутиться купа питань…Як вибрати нішу? Який продукт вибрати? Як запустити бізнес з мінімальним бюджетом? Та коли розпочинати? Ідеального моменту не буде ніколи. Все залежить від Вас! І там де один бачить перешкоди, інший шукає можливості.

Ми підготували перелік актуальних ніш для бізнесу з нуля:

 1. Школа англійської мови.

  Навчання завжди залишається актуальною темою. Кожен прагне розвиватись та покращувати знання англійської мови для працевлаштування в міжнародній компанії, переїзду чи навчання закордоном. Вам не потрібно нічого видумувати, всі методики викладання за Вас уже придумали раніше. За Вами пошук хороших викладачів та залучення клієнтів.

 2. Інтернет-магазин крафтових продуктів.

  Інтернет – це один із найкращих каналів продажів та залучення клієнтів. Не обов’язково навіть створювати свій сайт. Головне – правильно вибрати продукт. Сфокусуйте свою увагу на конкретній тематиці та запропонуйте клієнту широкий асортимент саме в Вашій ніші. Не намагайтеся конкурувати з гігантами на ринку. Створіть щось своє, унікальне. Продукт, який неможливо знайти в будь-якому супермаркеті.

 3. IT-аутсорсинг.

  Якщо у Вас є навички програмування та знання англійської мови, можете сміливо починати надавати послуги, навіть закордонним ІТ компаніям. Вони надають задачі, а Ви їх виконуєте в будь-якій точці земної кулі. А зібравши команду однодумців, можна створювати свою агенцію.

 4. Майстерня по пошиттю та ремонту одягу.

  Дівчата, ми подумали і про Вас. Здавалося б, пошиття одягу давно не актуальна тема. Проте згадайте, як часто Вам потрібно щось підшити, перешити чи ушити. А якщо знайти свого майстра, то чому б і не пошити на замовлення нову сукню. Це значно дешевше та оригінальніше. Проте важливо не тільки бути хорошою швачкою, а ще й вміти планувати та управляти фінансами.

 5. Фермерські продукти.

  Здоровий спосіб життя з кожним роком набуває все більшої популярності. Особливо у жителів мегаполісів. Не в кожного є можливість поїхати в село до бабусі за гостинцями з городу. Люди готові платити не малі кошти заради якісного та екологічного продукту. Але тут слід бути уважними. Харчова сфера завжди має обмеження через швидке псування продуктів. Тому варто чітко продумати стратегію зберігання та збуту, щоб уникнути непередбачуваних втрат.

 6. Handmade вироби.

  Все, що зроблено руками має більшу цінність. Одяг, прикраси, іграшки, декор – це все підкреслює нашу індивідуальність. Люди завжди шукають речі, яких не буде у друга чи колеги. Для них – це можливість самовираження, для Вас – можливість розкрити свій творчий потенціал. А покупців Ви легко можете знайти, створивши сторінки в Facebook чи Instagram.

Так, це велика відповідальність, ризики та нелегкі рішення. Проте це свобода від найманої роботи, та перспектива фінансової незалежності. Тож вперед!

Контакты

 • Адрес:ул. Саперно-Слободская, 10, офис 87, Киев, Украина
 • Email:info@ibs.in.ua
 • Телефон:+38(067)447-31-43
 • Телефон:+38(044)227-61-04
to top icon