Маркетинг на аутсорсі: переваги та недоліки співпраці

Як показує практика, перед безліччю бізнесменів часто постає актуальне питання: «Делегувати роботу фрілансерам, штатним співробітникам чи спеціалістам по маркетингу на аутсорсі?».

Передусім про головне: така послуга, як аутсорсинг маркетингу призначена для компаній, перед якими стоять завдання в області маркетингу, але персоналу для їх виконання немає або його недостатньо. Вихід простий – звернутися до професіоналів, які працюють із цим щодень. Залучення досвідчених фахівців допоможе уникнути прикрих помилок, що можуть призвести до зайвих витрат часу, нервів та фінансів. Адже час – це гроші.

Займатися маркетингом самотужки або співпрацювати з маркетинговим агентством – вибір за вами. А ми готові представити наші безапеляційні аргументи, щоби прийняте рішення було максимально обґрунтованим і далекоглядним!

Отож, детально розглянемо переваги, які містить у собі масштабне поняття «Аутсорс маркетингу»:

 • Безпрецедентна фінансова вигода!Насамперед, довіривши справу висококваліфікованим спеціалістам на аутсорсі, Ви зможете відчути всю потужність фрази «одним пострілом вбити двох зайців»! Ба більше, і не тільки двох! Адже зручність комунікації з 1 представником компанії, котрий надалі успішно зорганізує роботу всеможливих спеціалістів, дасть Вам змогу більше не перейматися сумнівною якістю роботи фрілансерів чи пошуком спеціалістів на закриття завдань, з якими не можуть справитись штатні працівники. Ми запевняємо, що виконуємо абсолютно всі завдання, не зважаючи на рівень їх складності! А натомість, цей вивільнений ресурс безцінного часу, як один з безлічі альтернативних варіантів, Ви зможете направити на подальший розвиток свого бізнесу! Ми понад усе пишаємось бездоганною репутацією, заслуженою роками кропіткої праці, а тому докладемо максимум зусиль для того, щоби перевершити Ваші найсміливіші очікування. У масштабне поняття «висока якість», ми інтегруємо різносторонній досвід, невпинне збагачення новими навичками та унікальне вміння випереджати конкурентів!
 • Співпраця з професіоналами – квінтесенція насолоди!А от окрім наведеної вище очевидної фінансової вигоди, ви будете мати справу зі справжніми гуру маркетингу! Адже їх багатий та водночас різносторонній досвід складається із тисячі годин клопіткої праці, досконало відточених навичок, вміння ефективно вирішувати нестандартні завдання, бездоганного володіння всіма тонкощами своєї справи та успішно реалізованих амбітних проєктів! І, як надважливий бонус, якраз таке взірцеве маркетингове обслуговування надійно вбереже вас від гострої потреби когось вчити, мотивувати, невпинно відстежувати етапи виконання та контролювати остаточний результат. Вам буде достатньо лише чітко конкретизувати завдання, приміром – вплив на повторні продажі, збільшення кількості лідів та продаж тощо.
 • Можливість тримати руку на пульсі!А якщо точніше – йти до реалізації своїх цілей без жодних зволікань. А це можливо якраз завдяки постійній комунікації з індивідуальним менеджером вашого проєкту, який завжди у курсі всього!
 • Нові ідеї.Іноді побачити проблему набагато простіше зі сторони. І саме наші співробітники забезпечать вас свіжим поглядом на речі. Безперечно, команда професіоналів своєї справи блискавично швидко окреслить всі сильні та слабкі сторони Вашої компанії, допоможе раціонально розподілити бюджет та розробити комплексну стратегію ефективного вирішення поставлених напередодні завдань! І це підтверджується простою істиною: оскільки ми не є штатними працівниками Вашої компанії, нам простіше бути об'єктивними.
 • Результат не змусить себе чекати!Команда спеціалістів на аутсорсі дасть вам гарантований результат у рази швидше, ніж фрілансери чи наймані працівники. А цьому сприятиме такий ключовий фактор, як чималий багаж досвіду в різноманітних нішах бізнесу! І ще важлива деталь, яку варто виокремити: цей результат буде з точністю відповідати тому очікуваному, який ви попередньо обумовили та прописали в договорі!
 • Репутація – понад усе!Оскільки маркетингова агенція відповідає за свою роботу найдорожчим, а саме – власною репутацією, то даний факт забезпечує вас цілковитою певністю того, що це максимально клієнтоорієнтовані знавці своєї справи, мета яких – гармонійно поєднати професійне бачення і побажання замовника.

Щодо недоліків, то їх всього кілька. А саме:

 • маркетинг на аутсорсі знаходиться на тій стадії розвитку, коли універсальні рішення для будь-якої компанії відсутні й багато залежить саме від індивідуального досвіду агенції у вашому сегменті ринку;
 • для внесення певних коректив у ході роботи, вам знадобиться ще раз контактувати з менеджером, призначати зустріч і надалі обговорювати умови додаткової оплати.

Отож, напрошується вельми логічний висновок: переваг маркетингу на аутсорсі значно більше! Вам лише необхідно довіритись агенції з бездоганним портфоліо та переконатися, що в договорі про співпрацю будуть вказані конкретні результати!

На сьогодні нашій агенції вдалося вийти на рівень прозорої роботи з клієнтом! А наші інноваційні системи аналітики дозволяють аргументовано рекомендувати вам розширення бюджету на ті чи інші потреби або ж навпаки, дозволяють істотно знизити загальний чек на послуги.

Контакты

 • Адрес:ул. Саперно-Слободская, 10, офис 87, Киев, Украина
 • Email:info@ibs.in.ua
 • Телефон:+38(067)447-31-43
 • Телефон:+38(044)227-61-04
to top icon