Консультації
експертів

background

Не завжди для виведення бізнесу на новий рівень потрібен повноцінний консалтинг і постійний супровід фахівця. Іноді досить «швидкої допомоги» у вигляді декількох консультацій професіоналів, які допоможуть знайти ефективне рішення, спираючись на аналіз і досвід.

Звертаємо вашу увагу на те, що у вас є можливість отримати вузькопрофільну консультацію експертів на наступні теми: оцінка фінансової планки; аналіз ефективності маркетингових компаній; консультація щодо запуску товару або послуги; організація роботи персоналу або команди; підбір рекламних каналів комунікації; експертна консультацію юриста та інші.

Безумовною перевагою є короткострокова допомога в потрібний момент, без прив'язки до довгострокового супроводу. Відповідно, ви отримуєте допомогу експерта галузі та аналіз вашої діяльності з вигідною ціною за консультацію. Залежно від запиту, кількість консультацій може збільшуватися або зменшуватися.

Увага. Наші експерти не консультують з питань налагодження співпраці із компаніями, в яких вони працевлаштовані на період звернення. Не розголошують ніяких даних, не коментують жодних подій, пов'язаних із цими компаніями.

Іванінів Олександр - експерт в області ефективного маркетингу і digital-просування. Більше 10 років розробляє і впроваджує успішні маркетингові кампанії для бізнесів різного масштабу. Співзасновник OOO 'Грін Три Лайтс', співзасновник ТОВ «Інтегровані Бізнес Рішення».

Основні напрямки - розробка маркетингових стратегій, аналіз ринку, аналіз конкурентів, розробка та реалізація стратегій і тактик просування бізнесу, розподіл маркетингового бюджету, виведення на ринок нового продукту / послуги, розробка та впровадження програм лояльності (дисконтної, бонусної, накопичувальної, партнерської), розробка інтегрованих маркетингових комунікацій.

З 2014 по 2018 р.р. директор з продажу та маркетингу мережі медичних центрів Doctor Sam, раніше - комерційний директор медичної компанії «ilaya», засновник ресторану 'Віллабаджо', керівник проектів маркетингових комунікацій в корпорації «Інком».

Заєць Світлана - Виконавчий директор агенції Integrated Business Solutions, експерт з маркетингу, digital маркетингу та управління проєктами.

Досвід роботи в рекламі та маркетингу – 15 років.

Спеціалізується на розробці digital стратегій, консультуванні з питань підбору рекламних каналів, бюджетуванні, плануванні та реалізації рекламних кампаній, управлінні проєктною командою.

Світлана має досвід роботи як на стороні компанії-замовника маркетингових та рекламних послуг, так і на стороні агенції-виконавця. Це дозволяє мати повне бачення, як ефективніше розподілити процеси in-house/outsource, як підбирати підрядника, яких результатів очікувати від кожної поставленої задачі.

Має досвід розвитку проєктів з нуля: «упаковка», просування, утримання клієнтів. Працює з різними категоріями послуг та товарів: дитячі товари та харчування, товари для дорослих, beauty, приватна медицина, будівництво, юридичні та фінансові послуги, ін.

З 2016 року і до сьогодні працює в Integrated Business Solutions. Обіймала посади Акаунт менеджера, Акаунт директора, з 2019 р. – Виконавчий директор агенції. Ключові навички: комунікація та розвиток співпраці з клієнтами компанії – консультування з маркетингу та реклами, розробка маркетингових стратегій, розробка та реалізація рекламних кампаній; управління штатом компанії та мережею підрядників; контроль прибутків та витрат компанії, фінансова звітність.

Раніше – маркетолог Медичної мережі Doctor Sam (нині частина мережі Добробут); керівник проєктів Медіахолдінгу Edipresse media Ukraine; pr-менеджер проєктів Холдингової компанії Atlantic Group Limited.

Сам Аганов – доктор філософії (Ph.D.), МВА, викладач, керівник у сфері охорони здоров'я, особистісний та бізнес коуч, медіа-консультант та громадський спікер, який спеціалізується в галузі фінансів, бізнес комунікацій, академічних питань та питань взаємин, а також автор книги The neuroscience of personal growth: Exploring the neural dynamics of change and development.

В даний час, д-р Аганов викладає у наступних навчальних закладах: California Institute for Human Science (Каліфорнія) та University of the Cumberlands (Кентуккі).

Попрацювавши кілька років як адміністратор у сфері охорони здоров'я в Лос Анджелесі (Каліфорнія) та в Києві, Україна, ін. Крім цього, він проводить бізнес-консалтингові проекти для американських та західноєвропейських компаній.

В даний час Сам Аганов продовжує вести приватну клінічну практику з особистісного- і бізнес-коучингу. Др. Аганов є засновником та генеральним директором PsychDirectory – інтернет довідника з різних послуг психології. Також він є засновником компаній Business Optimization Solutions та Worldbridge Education, перша з яких – це компанія з місією допомогти бізнесам у створенні та підтримці сприятливого робочого середовища, що сприяє особистісному зростанню та професійному розвитку; а друга – Worldbridge Education – це освітня компанія, метою діяльності якої є розширення концепції освіти та відкритого доступу до якісної освіти.

Іванінів Микола Іванович – фахівець-консультант з економіки та фінансів, має поважну управлінську практику у престижних та ведучих компаніях не тільки у Україні, а й за її межами. Досвід роботи в економічній та фінансовій сфері – понад 25 років. Микола Іванович спеціалізується на управлінні, плануванні та контролі фінансової дирекції, що включає бухгалтерський облік, фінанси, казначейство та інвестиційну функцію. Зокрема бюджетування та планування, контроль витрат, управлінську звітність, аудит, роботу з регуляторними органами та податковою інспекцією.

З 2019 року по теперішній час працює на посаді директора з економіки та фінансів АТ «Укрзалізниця», а з липня по жовтень 2020 року виконував обов’язки члена правління АТ «Укрзалізниця».

Раніше працював посаді директора з фінансів та економіки у таких провідних компаніях, як «AXA Україна», «Датагруп» (Квота Horizon Capital), «Західенерго» (Компанія Групи ДТЕК), «Райз», «АЛІКО» (Компанія Групи AIG), Kraft Foods. Обіймав посаду президента локального комітету AIESEC у місті Тернопіль.

У 2007 виконував обов’язки регіонального менеджера відділу фінансового планування та аналізу (ФПА) у регіональній штаб-квартирі компанії Kraft Foods EEMEA у місті Відень (Австрія).

У 2003 році проходив стажування у департаменті стратегічного планування у штаб-квартирі Kraft Foods International у місті Рай Брук (США).

Липовий Сергій Володимирович - незалежний консультант з 25-річним досвідом роботи в сфері фінансів, інвестицій і бізнес моделювання. Сергій займається розробкою фінансових стратегій, аналізом фінансового стану підприємств, а також оптимізацією роботи фінансових структур різних бізнесів. Успішно працює з індивідуальними клієнтами в Україні і за кордоном.

Основні послуги - управлінський облік, бюджетування, IFRS звітність, керівництво фінансовим департаментом, облік відповідно до національних стандартів, постановка завдань розробникам і впровадження ERP систем, податкове планування і оптимізація (on-shore / off-shore), планування та оптимізація грошових потоків, розрахунки інвестиційних проектів, управління фінансовими ризиками, криза менеджмент, оптимізація кредитних зобов'язань.

З 2013 року по сьогоднішній день фінансовий директор мережі медичних центрів Doctor Sam. Раніше - член керуючої ради компанії «Делойт і Туш, Україна». Фінансовий директор групи Deloitte CIS, West Region (Kyiv, Minsk, Tbilisi), фінансовий директор і член Ради директорів клініки 'ІСІДА'. Так само фінансовий директор і член Ради директорів, АТЗТ 'ЦА ІБ Сек'юрітіз (Україна) AT' (дочірній банк Creditanstalt-Austria Investmentbank AG, інвестиційного банку Групи Bank Austria; з 2001 - дочірній банк CA IB Corporate Finance Beratungs Ges.mbH, c 2002 м - HVB Group).

Піхальонок Людмила - фахівець з медичного консалтингу та управління медичними проектами. Досвід роботи в сфері приватної медицини - більше 15 років. Людмила займається розробкою стратегій розвитку медичних установ. Проектування, підбір персоналу, юридичний супровід в отриманні ліцензії, консультування в створенні медичного бізнесу.

Серед клієнтів інвестори з України, Білорусі, Грузії та Азербайджану.

  • З 2015 р. і по грудень 2018 р. - виконавчий директор Клініки сучасної стоматології та естетичної медицини «Ідеаль», м.Київ.
  • З грудня 2018 р. по липень 2019 р. займала посаду Керівника клініки 'Into-Sana', м.Київ.
  • З 2014 р. і по теперішній час, консультант медичного проекту компанії «AS Group Investment» м.Баку.

Раніше - заступник керівника медичного департаменту компанії «АС Джорджія», м.Тбілісі, Грузія, глава групи компаній: ТОВ «Нео-Лаб» (м.Київ), ТОВ «СМАРТСЕЛ» (м.Одеса). Так само працювала першим заступником директора клініки «Ілая», директором дитячого медичного центру мережі «Добробут», директором медичного центру «Екологія життя», де співпрацювала з фахівцями вищої категорії Медичної Академії наук КНДР. Відкривала ексклюзивне представництво в Україні та працювала генеральним директором ТОВ «Міжнародна косметична група» My style (Німеччина), Corpora (Іспанія), косметичне обладнання та витратні матеріали.

Артур Ступак – партнер Carlton & Amrok. Його основники спеціалізаціями є:

  • - реалізація інвестиційних і будівельних проєктів;
  • - супровід бізнесу;
  • - вирішення складних судових спорів шляхом унікального підходу до справи.

Напрямом діяльності Артура є також супровід бізнесу, та побудова успішної комунікації з органами державної влади.

Портфоліо виконаних проєктів спеціаліста включає повну комплексну підтримку великих будівельно-інвестиційних програм із різними джерелами фінансування й складними майновими структурами. Судова практика Артура містить великий досвід в сфері банківських, інвестиційних, корпоративних та майнових спорів, а також спорів у галузі нерухомості. Артур має експертизу у справах з банкрутства, а також позитивний досвід захисту інтересів клієнтів в МКАС.

Слід також відзначити спеціалізацію Артура в податковому праві та структуруванні бізнесу: багаторічний досвід ведення судових податкових процесів, а також податкового планування та структурування – ще одна експертиза юриста.

Слід також відзначити спеціалізацію Артура в податковому праві та структуруванні бізнесу: багаторічний досвід ведення судових податкових процесів, а також податкового планування та структурування – ще одна експертиза юриста.

Практики, на яких спеціалізується юрист: супровід бізнесу, судова практика, взаємодія з органами державної влади (GR), податкове право, корпоративне право та M&A, будівництво та капітальні інвестиції.

Євген Калашников має досвід роботи понад 7 років та являється провідним експертом у галузі кримінального права, а також White-Collar Crimes. Його основним професійним напрямом є супровід і захист бізнесу, робота з органами державної влади й інформаційними технологіями.

Експертиза Євгена з кримінального права включає багаторічний досвід роботи в органах прокуратури в поєднанні з комплексним підходом до вирішення завдань будь-якої складності. Позитивним досвідом в супроводі бізнесу є ретельний і структурований підхід в організації та реалізації різних бізнес-проєктів на будь-якій стадії. Невід’ємну складову успішної реалізації даних програм зіграла систематична взаємодія з органами влади.

Також Євген являється провідним адвокатом у сфері інформаційних технологій та представляє інтереси транснаціональних компаній в Україні та за її межами. До заснування Carlton & Amrok працював в прокуратурі понад п'ять років, включаючи керівні посади.

Практики, на який спеціалізується юрист: супровід бізнесу, судова практика, кримінальна практика та захист бізнесу, IT-право, взаємодія з органами державної влади (GR).

Стасюк Олександр – експерт в області автоматизації бізнес-процесів, бухгалтерського та управлінського обліку. Більше 15 років досвіду по успішному впровадженню систем на базі 1С: Підприємство.

Основні напрямки роботи – обстеження бізнес-процесів на підприємстві, рекомендації по оптимізації процесів та обліку. Розробка та контроль плану автоматизації, написання технічних завдань для розробників, контроль процесу впровадження програмного забезпечення по автоматизації бізнесу.

Завдяки тому, що Олександр пройшов професійний шлях від простого програміста до керівника відділу, він прекрасно розбирається в процесах бізнесу будь-якої сфери, що підтверджується сертифікатами 1С: Професіонал та 1С: Спеціаліст.

Працював в компаніях ABBYY Україна (підрозділ Conto), міжнародних компаніях Assino inc, Milet та КТ Алкоголь.
Засновник компанії «Грін Трі Лайтс».

Відправити запит на
консультацію зі спеціалістом

Консультації вищевказаних експертів допомагають поліпшити процеси та функціонування вашого бізнесу,
а також запобігають більшості фінансових втрат.

Контакти

  • Адрес:вул. Саперно-Слобідська, 10, офіс 87, Київ, Україна
  • Email:info@ibs.in.ua
  • Телефон:+38(067)447-31-43
  • Телефон:+38(044)227-61-04
xnxx lndlan indiandesiclips.com indian school girls porn
betting raja indianfuckass.com young women sex with boy
xnxx priya rai pornix.info desi49.com
desi gay-x videos pornon.org redtube indian porn
альбедо хентай hentaifreeporno.com hinata henti
精子ちょうだい javcensored.mobi futanari hentai
actress sukanya leaked video xxxhindimove.com tamilxsex
sex.hd pornobk.com asha kumara
santhali sexy video sexyindianporno.com indian sex film com
anu agarwal nude indianpornfeed.com xnxxx telugu videos
メイド育成機関ーサキュバス中出し専用部ー javfuck.mobi パイズリ狭射
samantha xnxx pornmovieswatch.org bhopuri xxx video
はだかの奥様 葵百合香 javmobile.mobi 爆乳ムチムチ妻の下品なマラ喰い肉欲生活
道の駅で働くおねえさん 方言丸出しの地方女子がトロトロに感じさせられてイチャラブセックスをしてしまう! javstreams.mobi ktkl-050
andhara sex mehrporn.com hindi nangi blue film